Menu: Info
Vložil: Antikweb
Dle přání zrestaurujeme jakýkoli Váš nábytek či jinou starožitnost v požadovaném rozsahu. Dopravu jsme po dohodě schopni zajistit. Cena se odvozuje od stupně poškození.
Menu: Info
Vložil: Antikweb
Pro spojení s námi je nejlepší využít mobilní telefonní číslo.

Jan Dostál
Telefon: +420 732 272 536
E-mail: jan.dostal@antikweb.cz


Provozovna:

Žižkova ulice (truhlářství před základní školou Na Daliborce)
508 01, Hořice

mapa
Menu: Info
Vložil: Antikweb
Vážení zákazníci,

v oblasti prodeje a restaurování starožitností se pohybujeme od roku 1991, kdy byla firma založena. Orientujeme se především na koncové zákazníky, ale své zboží dodáváme i do předních pražských obchodů. Své odběratele máme také v zahraničí - v Evropě a v USA.
V současné době zaměstnáváme tři restaurátory. Našimi devízami jsou prvotřídní kvalita zboží a nízké ceny oproti pražským obchodům.

Nabízíme široký sortiment nábytku (psací stoly, jídelní stoly, skříně, knihovny, komody atd.) z tvrdých dřev. Specializujeme se zejména na 19. století (biedermeier, historismus), ale prodáváme také nábytek z jiných období (baroko, klasicismus, secese). Možné je vyhledání určitého kusu podle přání zákazníka.

Sídlo firmy se nachází v Hořicích, malém východočeském městě mezi Hradcem Králové a Jičínem. Dopravu nábytku jsme schopni zajistit po celé ČR.